مجتمع تجاری تقی زاده رودسر


گزارش فنی سازه فضایی گیلان پروژه مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

 

شهر اجرا پروژه سازه فضایی گیلان مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

 

پروژه سازه فضایی تهیه، ساخت، اجرا و بافت سازه فضایی گیلان تک پیچ وید مجتمع تجاری رودسر به متراژ 350 مترمربع که مشخصات فنی آن به شرح ذیل می باشد:

 

ابعاد پروژه سازه فضایی گیلان مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

 

ابعاد سازه فضایی به طول 23 و عرض 15 متر است ، که فرم سازه فضایی بصورت خاص جهت ایجاد شاخص منطقه و سازه فضایی تک لایه میباشد.

 

ارتفاع پروژه سازه فضایی گیلان مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

 

این سازه فضایی گیلان در طبقه سوم نصب گردیده است.

 

مشخصات پروژه سازه فضایی مجتمع تجاری تقی زاده رودسر و مشخصات فنی مواد مصرفی پروژه سازه فضایی مجتمع تجاری تقی زاده رودسر
 

در این سازه فضایی استاندارد از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده و متریال مصرفی سازه فضایی از بهترین فولاد موجود در بازار از نوع st37 مطابق استاندارد DIN استفاده شده است و پیچ های سازه فضاکار از نوع پرمقاومت گرید 8/8، میباشد.

 

در این سازه فضایی گیلان از اتصالات تک پیچ استفاده شده و متریال مصرفی سازه فضایی از بهترین فولاد موجود در بازار از نوع st37 و پیچ های متصل کننده گرید 8/8 میباشد.

 

مزیت های گروه سازه فضایی ویتر
 

از آنجا که ساخت المان های سازه فضایی با ماشین آلات تمام اتوماتیک در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خطای انسانی اجرا می گردد ، منجر به ساخت سازه فضایی ارزان، سازه فضایی ایمن و پایدار با زیبایی فراوان می شود.

نرم افزار محاسبات سازه فضایی پروژه مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

نرم افزار محاسبات سازه فضایی sap 2000 بوده است.

رنگ المان های سازه فضایی پروژه مجتمع تجاری تقی زاده رودسر

رنگ آمیزی سازه فضایی از نوع الکترواستاتیک به کد رنگی 9016 Ral و ضخامت 70 میکرون است.

 

در خصوص رنگ المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرکدام از کد رنگ های موجود در جدول رال رنگ که انتخاب نماید در قیمت سازه فضایی هیچ تاثیری نداشته باشد.

 

در خصوص رنگ و روکش المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرنوع از روکش اعم از اپوکسی، رنگ الکترواستاتیک و .... که انتخاب نماید.

 

گروه سازه فضایی ویتر

 

بازگشت