بازار بزرگ هرمز کیش


گزارش فنی پروژه سازه فضایی کیش بازار بزرگ هرمز

 

شهر اجرا پروژه سازه فضایی هرمز

 

پروژه سازه فضایی سقف بازار هرمز واقع در جزیره کیش به متراژ 700 مترمربع که مشخصات فنی سازه فضاکارکیش به شرح ذیل می باشد:

 

ابعاد پروژه سازه فضایی کیش هرمز

 

ابعاد سازه فضایی کیش در قسمت ورودی 15 در 12 و سقف سازه به ابعاد 47 در 11 می باشد.

 

ارتفاع پروژه سازه فضایی کیش هرمز

 

این سازه فضایی کیش در ارتفاع 19 متری نصب گردیده است. و با توجه به فرم خاص و ابعاد سازه فضایی یک المان و نماد شاخص برای منطقه محسوب می گردد.

 

مشخصات پروژه سازه فضایی هرمز و مشخصات فنی مواد مصرفی پروژه سازه فضایی هرمز
 

سازه فضایی مطابق استاندارد های جهانی با اتصالات گویسان استفاده شده و متریال مصرفی سازه فضایی از بهترین فولاد موجود در بازار از جنس فولاد نرمه st37 ، مخروطی و غلاف هم از جنس پیچ های سازه فضاکار از نوع پرمقاومت گرید 8/8، 9/10 و 9/12 میباشد.

 

مزیت های گروه سازه فضایی ویتر
 

ساخت المان های سازه فضایی با ماشین آلات تمام اتوماتیک در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خطای انسانی اجرا می گردد که منجر به ساخت سازه فضایی ارزان، سازه فضایی ایمن و پایدار می شود.

 

همچنین جوش المان های سازه فضایی جهت ایجاد سازه فضایی مقاوم از دستگاه های نیمه اتوماتیک با گاز co2 ایجاد شده است و توسط تست جوش شرکت های معتبر مورد آزمایش قرار گرفته است.

 

برای طراحی سازه فضایی ، پیچ های اتصال بیشترین نیروی داخلی المان های سازه فضاکار تعیین شده است و قطر پیچ بر اساس تنش مجاز برشی پیچ های پر مقاومت مشخص شده است

پوشش پروژه سازه فضایی هرمز

پوشش سازه فضاکار توسط شرکت بهین نما با متریال شیشه و اسپایدر اجرا گردیده است که زیبایی خیره کننده ای به سازه فضایی بخشیده است

 

المان های سازه فضایی از نوع فولاد st37 با پوشش گالوانیزه گرم سپنتا می باشد.

رنگ المان های سازه فضایی پروژه هرمز

در خصوص رنگ المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرکدام از کد رنگ های موجود در جدول رال رنگ که انتخاب نماید در قیمت سازه فضایی هیچ تاثیری نداشته باشد.

 

در خصوص رنگ و روکش المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرنوع از روکش اعم از اپوکسی، رنگ الکترواستاتیک و .... که انتخاب نماید.

 

گروه سازه فضایی ویتر

 

بازگشت