سازه فضایی صنایع فولاد ایران


گزارش فنی سازه فضایی پروژه سالن صنایع فولاد ایران

 

شهر اجرا پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

 

پروژه سازه فضایی سقف حیاط سنگان خواف ، به متراژ 425 مترمربع که مشخصات فنی سازه فضاکار به شرح ذیل می باشد:

 

ابعاد پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

 

ابعاد سازه فضایی به طول 16 متر و عرض 25 متر می باشد.

 

ارتفاع پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

 

این سازه فضایی در ارتفاع 7 متری نصب گردیده است.

 

مشخصات پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران و مشخصات فنی مواد مصرفی پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران
 

در این سازه فضایی استاندارد از اتصالات گویسان استفاده شده و متریال مصرفی سازه فضایی از بهترین فولاد موجود در بازار از نوع st37 و پیچ های سازه فضاکار از نوع پرمقاومت گرید 8/8، 9/10 و 9/12 میباشد.

 

مزیت های گروه سازه فضایی ویتر
 

ساخت المان های سازه فضایی با ماشین آلات تمام اتوماتیک در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خطای انسانی اجرا می گردد که منجر به ساخت سازه فضایی ارزان، سازه فضایی ایمن و پایدار می شود.

 

همچنین جوش المان های سازه فضایی جهت ایجاد سازه ای مقاوم از دستگاه های نیمه اتوماتیک با گاز co2 ایجاد شده است و توسط تست جوش شرکت های معتبر مورد آزمایش قرار گرفته است.

 

برای طراحی پیچ های اتصال بیشترین نیروی داخلی المان های سازه فضاکار تعیین شده است و قطر پیچ بر اساس تنش مجاز برشی پیچ های پر مقاومت مشخص شده است

 

همچنین با توجه به ساختمان های مجاور و سقف حیاط تمهید گروه سازه فضایی ویتر برای تکیه گاه های سازه فضایی روی سقف موجود، تکیه گاه نئوپرن بوده است. که سازه فضایی را از حیث اهمیت خاص کرده است.

نرم افزار محاسبات سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

نرم افزار محاسبات سازه فضایی sap 2000 بوده است.

پوشش پروژه سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

پوشش سازه فضاکار از نوع پلی کربنات تخت 10 میل اجرا گردیده که علی رغم فرم قوسی و اجرای دشوار پوشش سازه فضایی بصورت یکپارچه دیده می شود.

رنگ المان های سازه فضایی سالن صنایع فولاد ایران

رنگ آمیزی المان های سازه فضایی از نوع الکترواستاتیک به کد رنگی 9016 Ral و ضخامت 70 میکرون است.

 

در خصوص رنگ المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرکدام از کد رنگ های موجود در جدول رال رنگ که انتخاب نماید در قیمت سازه فضایی هیچ تاثیری نداشته باشد.

 

در خصوص رنگ و روکش المان سازه های فضایی ، گروه سازه فضایی ویتر برآن است که کارفرما ، مشاور یا بهره بردار با توجه به اقلیم و کاربری پروژه سازه فضایی هرنوع از روکش اعم از اپوکسی، رنگ الکترواستاتیک و .... که انتخاب نماید.

 

گروه سازه فضایی ویتر

 

بازگشت